Bylinný obsah přípravku

Capatrex™ se skládá z následujících bylin. Jejich množství a dávkování zůstává výrobním tajemstvím, neboť právě toto složení představuje naši udržitelnou konkurenční výhodu. Strávili jsme pět let určením nejvhodnějšího podílu a poměru jednotlivých výtažků a způsobu jejich namíchání. Náš výzkum a inovace nemá na trhu konkurenci.


Polygonatum Multiflorum
(Kokořík mnohokvětý - 44 mg)

po tisíce let byl Polygonatum Multiflorum využíván v tradiční bylinné medicíně u níž jsou vědecky prokázány účinky na zvýšení libida a zlepšení výronu semene. V přípravku Capatrex™ se používají jen ty nejčistší a nejkvalitnější rostliny. Prvotřídní Polygonatum Multiflorum v naší směsi podporující sexuální výkon se vědecky extrahuje pomocí technologie Extractacell Technology™ až na padesátkrát vyšší potenci. Extrahujeme pouze ty nejlepší rostliny od čínských pěstitelů a zpracovatelů s certifikátem SVP, což mnozí naši konkurenti říci nemohou.

Lucid Ganoderma
(Lesklokorka lesklá - 120 mg)

je jednou z nejužívanějších vitálních hub. V tradiční čínské medicíně se využívá po tisíciletí pro své vitalizující účinky. Významně zvyšuje libido a má dvojí účinek, podporu sexuálních funkcí a podporu obranyschopnosti. Její účinky se využívají již více jak 4 000 let. Je zmiňována i v základním díle čínské medicíny, ve Vnitřním kánonu Žlutého císaře. Ganoderma obsažená v naší patentově chráněné směsi se extrahuje v poměru 15:1 pomocí technologie Extractacell Technology™. Dosahuje tak patnáctkrát větší potence, než má samotná rostlina která je dnes běžně k dostání.

Piper Longum
(Pepř dlouhý - 80 mg)

Pepřovník dlouhý vlastně patří do stejné rodiny jako pepřovník černý, jehož sušené bobulky používáme jako koření. Podle ajurvédy má tento pepř yogavany efekt, to znamená, že zvyšuje účinky dalších bylin a sloužíjako bylina distributor. Pepř detoxikuje tělo, podporuje zklidnění nervů. V přípravku Capatrex™ se používajíjen ty nejčistší a nejkvalitnější rostliny. Extrahujeme pouze ty nejlepší rostliny od čínských pěstitelů a zpracovatelů s certifikátem SVP, což mnozí naši konkurenti říci nemohou.

Panax Ginseng
(Extrakt ženšenu - 64 mg)

Ženšen je známá rostlina pěstovaná na úpatí hor v Číně, která se používá již od dob starověké Číny. Navíc je prokázáno, že zvyšuje sexuální výdrž, aniž by ovlivňovala krevní oběh. Prvotřídní ženšen pravý (Panax ginseng) užívaný ve směsi Capatrex™ se po sklizni odborně extrahuje pomocí technologie Extractacell Technology™ v poměru více než25:1, což mnohonásobně zvyšuje potenci látky v této patentované směsi.

Cinnamomum Cassia
(Skořice - 68 mg)

Skořice, která se tradičně používá jako koření, je v podstatě látka se silnými antioxidačními účinky a vlivem na oběhovou soustavu. Kůra z catuaby užívaná v přípravku Capatrex™ se odborně extrahuje v poměru 45:1 pomocí technologie Extractacell Technology™, čímž se dosahuje čtyřicetpětkrát větší potence, než má běžně prodávaný prášek z kůry skořice.

Rhodiola Rosea
(Rozchodnice růžová - 68 mg)

Rozchodnice roste převážně ve Skalistých horách a Alpách. Je známá pro své ohromující účinky nazvýšení energie a také značný vliv na libido a oběhovou funkci. Rusové a Skandinávci ji po staletí používají na podporu potence. Její působení na zlepšení sexuální chuti a funkce je doloženo mnohými studiemi. Rozchodnice používaná v přípravku Capatrex™ je té nejlepší kvality a sbíráse v Alpách a Pyrenejích. Posléze se extrahuje v poměru více než 20:1 pomocí technologie Extractacell Technology™, která zesiluje její přirozené účinky.

Polysacharid
(Škrob 4 mg)

jedná se o polysacharid s funkcí zásobní látky. Ukládá se procesem asimilací v zásobních orgánech rostlin (semenech kukuřice, pšenice, rýže a dalších nebo v hlízách brambor) ve formě škrobových zrn. Zvláště bohaté na škrob jsou brambory, banány, obilniny a tapioka. Získávání škrobu je mechanické – surovina je rozdrcena a škrob je z ní získán vypíráním. Škrob se používá například v potravinářství, v kvasném průmyslu, ve farmacii.


Dávkování

Capatrex™ zapijte plnou sklenicí vody. Většinou se bere jedna až dvě kapsle, které se do těla rychle vstřebají. Plná sklenice vody umožní bylinným složkám hydratovat se a zaručí tak maximální přínos. Vliv kapsle (kapslí) by se měl dostavit během 20-30 minut, s celkovým účinkem po dobu až tří dnů. Pro momentální sexuální výkonnost užijte jednu až dvě kapsle 20-30 minut před sexuální aktivitou. Není vhodné užívat více než dvě kapsle v průběhu 24 hodin.

Doplněk stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy... Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Při současném užívání léků pro léčbu sexuální dysfunkce doporučujeme konzultaci s lékařem. Skladujte na suchém a tmavém místě, při teplotě do 25 °C.