Časté otázky


Má Capatrex™ nějaké vedlejší účinky?

Zejména díky svému stoprocentně přírodnímu složení, nemá Capatrex™ žádné prokázané vedlejší účinky. Naší patentově chráněnou směs jsme vyvinuli na základě odborných znalostí přírodních bylin a jejich blahodárného vlivu na lidský organizmus. Na rozdíl od podobných chemických, na trhu nabízených přípravků můžete tento vysoce účinný produkt užívat bez obav z vedlejších účinků. Přibližně u jednoho z deseti uživatelů dochází po požití první dávky Capatrexu ke zčervenání tváří a pocitu tepla po celém těle. To lze přičíst zvýšené oběhové činnosti, způsobené aktivními složkami prášku. U několika uživatelů s podobnou zkušeností se tyto pocity vytrácí po užití třetí až čtvrté dávky. Pokud máte jakékoli zdravotní komplikace, doporučujeme užívání našeho přírodního přípravku nejprve zkonzultovat s vaším lékařem.


Jak se Capatrex™ vyrábí?

Výrobní závod, schválený americkým Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv FDA patří k jedněm z vyhlášených závodů dodržujících zásady správné výrobní praxe. Abychom vám dodali ten nejbezpečnější produkt, vyrobený na zcela přírodní bázi, řídíme se také postupy, schválenými Národní nadací pro záležitosti hygieny NSF. Zaměstnanci našeho závodu jsou zkušení, vyškolení pracovníci, odhodlaní zajistit optimální kvalitu výrobků a jeho správnou konzistenci.


Jak dlouho bude trvat vyřízení mé objednávky?

Capatrex™ je balen diskrétně do obálky pošty. Domů k vám dorazí v nejkratší možné době a bez jakéhokoli označení nebo informací o produktu uvnitř zásilky. Zcela respektujeme vaše soukromí. Zásilku odešleme z distribučního centra do 24 hodin od objednání. Objednávka dorazí většinou během dvou dnů po odeslání objednávky.


Mohu užívat Capatrex™ současně s alkoholem?

Protože je Capatrex™ vyrobený na zcela přírodní bázi, můžete jej užívat i ve spojení s konzumací alkoholu. Pokud se vám však jedná o zřetelnější účinek, není podobně jako u ostatních bylinných přípravků vhodné, zároveň s práškem požívat alkohol v nadměrném množství. Alkohol sám o sobě omezuje schopnost dosáhnout tvrdé, pevné erekce, což může účinek Capatrexu™ částečně potřít. Capatrex™ sice není spásným lékem na všechny problémy s „ochablostí“, zcela jistě vám však pomůže tento problém zvládnout.


Aby Capatrex™ účinkoval, musím ho brát dlouhodobě?

Složení přípravku Capatrex™ je účinné a natolik silné, že již díky jednorázovému užití získáte okamžitý výsledek. Na druhou stranu se však s každou další dávkou zvyšuje sexuální výkonnost vašeho těla. Mužské tělo reaguje velmi příznivě na dlouhodobou spotřebu našeho patentově chráněného přípravku na posílení sexuálního výkonu. Chcete-li dosáhnout trvalého zlepšení s neuvěřitelnými výsledky, doporučujeme brát jednu dávku Capatrexu™ za tři až pět dní.


Capatrex™ ve srovnání s jinými dostupnými produkty?

Capatrex™ je nesporně produkt nejvyšší kvality, který na rozdíl od jiných výrobků obsahuje velký obsah exotických bylin. Při výrobě jsou používány jen prvotřídní byliny z celého světa, vypěstované s maximální péčí, které jsou extrahovány v přísně stanovených poměrech. Díky náročnému výzkumu a vývoji bylo objeveno dokonalé složení a vyvážení poměru těchto bylin, které zaručuje maximální sexuální výkonnost. Proto výrobci zažádali a obdrželi ochranný patent směsi Capatrex™. Jsme si jisti, že náš produkt je v současné době nejlepším přírodním výrobkem svého druhu na trhu.


Jak mám Capatrex™ užívat?

Capatrex™ zapijte plnou sklenicí vody. Většinou se berou dvě kapsle, které se v těle rychle vstřebají. Plná sklenice vody umožní bylinným složkám hydratovat se a zaručí tak maximální přínos. Vliv kapsle by se měl dostavit během 20-30 minut, s celkovým účinkem po dobu až tří dnů. Není vhodné užívat více než tři kapsle v průběhu 24 hodin. Mnoho zákazníků bere preventivně jednu kapsli denně, což jim zaručí velice silné dlouhodobé výsledky.


Na jak dlouho mi vystačí balení 10 kapslí?

Pro zlepšení výkonnosti stačí kdykoliv 1 kapsli 20-30 minut před sexuální aktivitou. Při problémech s potencí mnohým uživatelům stačí pro zaručení dlouhodobého pozitivního účinku Capatrexu požití jedné kapsle za tři až pět dní. 10 kapslí vydrží velkému počtu našich pravidelných zákazníků téměř více jak měsíc. Při zvýšeném dávkování se vaše denní spotřeba může zvýšit. Capatrex se u každého uživatele, kvůli odlišné tělesné konstituci a různému působení na oběhový systém vstřebává jinak, tím pádem se doba spotřeby standardního balení může lišit.


Jsou osobní údaje o zákaznících patřičně zabezpečeny?

Vaše údaje jsou maximálně zabezpečeny. Vzhledem k tomu, že naprosto respektujeme soukromí a pocit bezpečí našich zákazníků, neposkytujeme jejich údaje žádné třetí straně. V souvislosti s koupí přípravku Capatrex™ nikdy nebudete osloveni žádnou jinou společností. Vaše údaje jsou maximálně zabezpečeny.